Szkoła językowa da Gama

Świat Języków Obcych da Gama to nowoczesna szkoła językowa o ugruntowanej pozycji na rynku wielkopolskim. Sukces swój zawdzięczamy nowoczesnym metodom nauczania, wykwalifikowanym lektorom, atrakcyjności zajęć oraz łączeniu wiedzy z pasją. Wieloletnia tradycja w prowadzeniu zajęć oraz doświadczeni lektorzy są gwarantem naszej jakości.

Podstawowym zadaniem szkoły jest praktyczna nauka języka w oparciu o metodę komunikacyjną i TPR (metoda reagowania całym ciałem). Przygotowujemy również naszych uczniów do zdania egzaminów maturalnych, gimnazjalnych oraz uzyskania międzynarodowych certyfikatów (FCE, CAE, TOEFL, BEC, TOEIC, ZD, ZMP, ZOP, WidaF, DELE).

Szkoła z tradycją

Stawiamy na rozwój i najwyższą jakość.

Szkoła da GAMA powstała w 2006 roku i jej cechą charakterystyczną jest permanentny dynamiczny rozwój, podtrzymywanie osiągniętej jakości oraz jej dalsze udoskonalanie. Nie boimy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, i w sposób elastyczny kształtujemy ofertę i godziny kursów. U nas każdy może liczyć na indywidualne rozpatrzenie jego potrzeb. Nowocześnie wyposażone sale, kompetentna kadra oraz stosowanie autentycznych materiałów podczas nauki to główne ogniwa naszego powodzenia.

Nauczanie na najwyższym poziomie

DA GAMA to nowoczesne metody nauczania.

Kursy prowadzimy w oparciu o metodę komunikacyjną poszerzoną o rozmaite techniki pochodzące z obszaru innych metod konwencjonalnych i niekonwencjonalnych tj. TPR - Total Physical Response, sugestopedia czy metodę audiolingwalną. Tworzymy własne programy autorskie.

Zajęcia w da GAMA

Dbamy o atrakcyjność prowadzonych zajęć.

Podnosimy atrakcyjność naszych zajęć poprzez ciekawy dobór tematów i formę; quizy, gry i zabawy językowe, obraz, muzykę, piosenkę, kolor. Wykorzystujemy również materiały autentyczne, tj. artykuły prasowe, programy telewizyjne i radiowe oraz inne materiały stosowane na co dzień w obcych krajach.

Nasze sale lekcyjne

Posiadamy nowoczesne sale do nauki.

Zespół da Gama zapewnia atmosferę zachęcającą do efektywnej nauki języka. Sale językowe wyposażone są w nowoczesne pomoce dydaktyczne i audiowizualne, dostęp do Internetu, biblioteczkę oraz videotekę.

Specjalnie dla dzieci stworzyliśmy wyjątkową salę, którą podzieliliśmy na dwie strefy: nauki i zabawy. Dzięki temu część zajęć z najmłodszymi kursantami będzie prowadzona z wykorzystaniem efektywnej metody „nauka poprzez zabawę”.