Kursy firmowe

Małym, średnim oraz dużym firmom oferujemy kursy językowe dla pracowników. Profesjonalni szkoleniowcy zadbają, aby Twoi pracownicy efektywnie oraz w szybkim tempie zdobywali umiejętności językowe na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w naszej szkole jak i w siedzibie Twojej firmy. Nasze zaplecze lektorskie pozwala zorganizować zajęcia dla nieograniczonej ilości kursantów zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej.

Kursy dedykowane

Autorskie programy szkoleń językowych przygotowywane są przez lektorów specjalnie pod potrzeby danej grupy. Podczas trwania kursu gwarantujemy weryfikację umiejętności językowych pracowników na podstawie cyklicznych testów plasujących. Zajęcia mają wymiar ćwiczeniowo – praktyczny, dzięki czemu nauka staje się jeszcze bardziej efektywna.

Szkolenia i warsztaty

Oferujemy szkolenia dostosowane do aktualnych potrzeb odbiorców, branży i sytuacji firmy. Na zajęciach stosowane są interaktywne metody warsztatowe. Intensywne warsztaty to prosty sposób aby osiągnąć oczekiwane wyniki w krótkim czasie.

Wykwalifikowana kadra

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, absolwenci filologii, doktoranci, native speakerzy, nauczyciele przedszkoli i szkół podstawowych.

Metodologia

Podczas przeprowadzania zajęć korzystamy z wiodących na rynku pomocy naukowych. Obok głównego podręcznika (specjalnie dobranego dla każdej grupy czy indywidualnego słuchacza) wykorzystujemy cały wachlarz różnorodnych nowoczesnych materiałów. Dodatkowo, aby zapewnić słuchaczom jak najszerszy dostęp do materiałów autentycznych, na zajęciach korzystamy ze sprzętu audiowizualnego i multimediów

Analiza wyników

W czasie trwania szkolenia uważnie monitorujemy cały jego przebieg. Pracodawca otrzymuje od nas program nauczania na najbliższe miesiące, oraz uczestniczy w wyznaczaniu celów szkolenia. Regularnie przeprowadzamy testy sprawdzające postępy słuchaczy i na ich podstawie na bieżąco aktualizujemy bieżący program nauczania dostosowując go do aktualnych potrzeb kursantów oraz Państwa firmy. Prowadzimy szczegółową sprawozdawczość: raporty dotyczące frekwencji oraz tematyki zajęć. Na koniec każdego semestru przygotowujemy indywidualny, lub zbiorczy raport postępów słuchaczy.

Materiały do zajęć

Na każdych zajęciach korzystamy z autentycznych materiałów obcojęzycznych spotykanych w codzienności tj. gazetek, biletów do kina, teatru, kart dań itp.

Mobilni lektorzy

Kursy językowe mogą odbywać się w siedzibie Państwa firmy lub w progach naszej szkoły.

Inne kursy:

Dla dzieci i młodzieży

Atrakcyjna forma zajęć.

Organizujemy kursy dla dzieci już od 4 roku życia. Zadbaj o rozwój językowy swojego dziecka od najmłodszych lat.

Poznaj szczegóły

Kursy firmowe

Kursy dostosowane do Twojej branży.

Zadbaj o wysoką kompetencję językową swoich pracowników z naszymi kursami językowymi.

Poznaj szczegóły

Kursy firmowe

Kursy dostosowane do Twojej branży.

Zadbaj o wysoką kompetencję językową swoich pracowników z naszymi kursami językowymi.

Poznaj szczegóły