28.05.2021

Nowa oferta zajęć wakacyjnych!

Zapoznaj się z naszą ofertą wakacyjną i znajdź kurs idealny dla ciebie! 📖 🌉

Niech czas wakacji stanie się okazją do nabycia nowych umiejętności oraz doświadczeń językowych. A miła atmosfera i ciekawe zajęcia pozawolą przeżyć prawdziwą przygodę! 

W ofercie zajęcia dla dorosłych oraz dla dzieci!

1. Pakiet 10 zajęć indywidualnych z polskim lektorem lub native speakerem.

2. Kurs językowy - języki w podróży - język angielski

Celem kursu jest zapoznanie się ze zwrotami niezbędnymi w podróży zagranicznej. Tygodniowy kurs obejmuje sytuacje na lotnisku, w restauracji czy w hotelu.

3. Kurs Business English

Idealny dla osób, które chciałyby poznać elementy języka biznesowego i nauczyć się posługiwać narzędziami online w pracy. Kurs obejmuje 6 bloków tematycznych np. Projekty, Finanse czy Negocjacje.

4. Kurs grupowy General English

Propozycja dla osób, które chciałyby nabyć nowe umiejętności językowe lub utrwalić poznane zagadnienia. Podczas kursu rozwijane będą nie tylko umiejętności mówienia czy pisania, ale również słownictwo czy gramatyka.

5. Zajęcia językowe oparte na systemie nauczania STEM.

Dzieci będą miały okazję nauczyć się języka poprzez eksperymenty, ukazujące praktyczne zastosowanie języka.

6. Tygodniowe warsztaty językowe.

Kursanci będą mieli możliwość utrwalenia wiadomości i poznania nowych zagadnień językowych. Jeden dzień przeznaczony jest na naukę innego, egzotycznego języka...

7. Warsztaty językowe - Państwa Świata.

Podczas tygodniowego kursu poruszane będą najciekawsze elementy kultur państw świata takie jak kuchnia, sport, moda. Uzupełnieniem kursu jest nauka języka danego kraju.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z sekretariatami szkoły w Poznaniu i Suchym Lesie lub do kontaktu mailowego.

Do zobaczenia! 🙂

10.06.2021.

Nowa oferta zajęć wakacyjnych dla dzieci!

Zapoznaj się z naszą ofertą wakacyjną i znajdź kurs idealny dla swoich pociech!   Niech czas wakacji stanie się okazją do nabycia nowyc...

Więcej>

10.06.2021.

Nowa oferta zajęć wakacyjnych dla dorosłych!

Więcej>