Promocja

Promocja dla stałych Klientów!

PRZYPROWADŹ ZNAJOMEGO

Jeśli Twój znajomy dołączy do nas, Ty dostaniesz 10% rabatu!

Znajdź znajomego i skontaktuj się z nami telefonicznie  lub mailowo:

Suchy Las, os. Szafirowe 2L :

tel.:61 651 10 51   e-mail:biuro@dagama.com.pl

Poznań, Słowiańska 36 :

tel.:61 225 92 00
e-mail:slowianska@dagama.com.pl

Sekretariaty szkoły są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00.

RUSZYŁY ZAPISY NA KURSY WAKACYJNE I PÓŁKOLONIE 2017!

Dlaczego szkoła językowa da Gama?

Świat Języków Obcych da Gama to nowoczesna szkoła językowa o ugruntowanej pozycji na rynku wielkopolskim. Sukces swój zawdzięczamy nowoczesnym metodom nauczania, wykwalifikowanym lektorom, atrakcyjności zajęć oraz łączeniu wiedzy z pasją. Wieloletnia tradycja w prowadzeniu zajęć oraz doświadczeni lektorzy są gwarantem naszej jakości. Podstawowym zadaniem szkoły jest praktyczna nauka języka w oparciu o metodę komunikacyjną i TPR (metoda reagowania całym ciałem). Przygotowujemy również naszych uczniów do zdania egzaminów maturalnych, gimnazjalnych oraz uzyskania międzynarodowych certyfikatów (FCE, CAE, TOEFL, BEC, TOEIC, ZD, ZMP, ZOP, WidaF, DELE). Zespół da Gama zapewnia atmosferę zachęcającą do efektywnej nauki języka. Nowocześnie wyposażone sale, kompetentna kadra oraz stosowanie autentycznych materiałów podczas nauki to główne ogniwa naszego powodzenia.
Szkoła powstała w 2006 roku i jej cechą charakterystyczną jest permanentny dynamiczny rozwój, podtrzymywanie osiągniętej jakości oraz jej dalsze udoskonalanie. Nie boimy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, i w sposób elastyczny kształtujemy ofertę i godziny kursów. U nas każdy może liczyć na indywidualne rozpatrzenie potrzeb.

DA GAMA to nowoczesne metody nauczania. Kursy prowadzimy w oparciu o metodę komunikacyjną poszerzoną o rozmaite techniki pochodzące z obszaru innych metod konwencjonalnych i niekonwencjonalnych tj. TPR - Total Physical Response, sugestopedia czy metodę audiolingwalną. Tworzymy własne programy autorskie.

DA GAMA szczególnie dbamy o ATRAKCYJNOŚĆ ZAJĘĆ poprzez ciekawy dobór tematów i formę; quizy, gry i zabawy językowe, obraz, muzykę, piosenkę, kolor. Wykorzystujemy również MATERIAŁY AUTENTYCZNE, tj. artykuły prasowe,programy telewizyjne i radiowe oraz inne materiały stosowane na co dzień w obcych krajach.

SALE JĘZYKOWE wyposażone są w nowoczesne pomoce dydaktyczne i audiowizualne, dostęp do Internetu, biblioteczkę oraz videotekę.

Specjalnie dla dzieci stworzyliśmy wyjątkową salę, którą podzieliliśmy na dwie strefy: nauki i zabawy. Dzięki temu część zajęć z najmłodszymi kursantami będzie prowadzona z wykorzystaniem efektywnej metody „nauka poprzez zabawę”.