O szkole

Promocja

Promocja dla stałych Klientów!

 

Suchy Las, os. Szafirowe 2L :

tel.:61 651 10 51   e-mail:biuro@dagama.com.pl

Poznań, Słowiańska 36 :

tel.:61 225 92 00
e-mail:slowianska@dagama.com.pl       

Sekretariaty szkoły są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00.

RUSZYŁY ZAPISY NA FERIE ZIMOWE 2018!

Kursy TOEIC w daGama

W szkole DA GAMA na ul. Słowiańskiej 36 w Poznaniu oraz na Os. Szafirowym w Suchym Lesie  organizujemy kursy przygotowujące do egzaminów TOEIC.

TOEIC (Test of English for International Communication) to certyfikaty znajomości języka angielskiego w środowisku pracy wydawane przez Educational Testing Service (ETS).

Rodzina Certyfikatów TOEIC obejmuje:

-> TOEIC Listening and Reading - określa poziom zaawansowania w słuchaniu i czytaniu, od poziomu początkującego (A1 według poziomów Rady Europy) do zaawansowanego (C1 według poziomów Rady Europy). Jest to papierowy test wielokrotnego wyboru. Egzamin obejmuje słownictwo międzynarodowego środowiska pracy.

-> TOEIC Speaking and Writing - określa poziom zaawansowania w mówieniu i pisaniu, od poziomu początkującego (A1 według poziomów Rady Europy) do zaawansowanego (C1 według poziomów Rady Europy). Jest to test komputerowy. Egzamin obejmuje słownictwo międzynarodowego środowiska pracy.

->TOEIC Bridge - określa poziom zaawansowania w słuchaniu i czytaniu, od poziomu początkującego (A1 według poziomów Rady Europy) do średnio-zaawansowanego (B1 według poziomów Rady Europy). Jest to papierowy test wielokrotnego wyboru. Egzamin obejmuje słownictwo ogólne.

Egzamin TOEIC pozwala uzyskać międzynarodowy certyfikat określający poziom języka angielskiego w środowisku biznesowym. To ważna informacja dla pracodawcy traktowana często jako podstawa do awansu zawodowego - warto zatem przyjść do DA GAMY i zapisać się na zajęcia, które gwarantują zdanie egzaminu na wysokim poziomie.

Po szczegółowe informacje dotyczące dni i godzin kursów zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły w Poznaniu lub w Suchym Lesie.